Nursing Anne - Klinik Özellikleri

Nursing Anne - Klinik Özellikleri

Hastanede yatan çok çeşitli hastaların bakımı ve yönetimi konusunda senaryoya dayalı eğitim için tasarlanmış bir manken. Laerdals Nursing Anne kadın eğitim mankeniyle temel hasta bakımından ileri hemşirelik becerilerine kadar her konuda temel becerileri uygulayabilirsiniz.

Nursing Anne, önemli hasta bakımının yanı sıra meme muayeneleri, mastektomi bakımı ve fundus değerlendirmesi gibi kadın sağlığına ilişkin daha spesifik klinik becerileri uygulamak için aynı mankeni kullanmanıza olanak tanır. Genel hasta bakımına yönelik eğitim ihtiyaçlarına uygun erkek eğitim mankenini merak ediyorsanız Nursing Kelly eğitim mankenimize göz atmanızı öneririz.

Hemşirelik Anne, hemşirelik eğitimi için güvenilir, güvenilir bir eğitim aracı olmuştur ve olmaya devam edecektir. Eğitim hedeflerinize veya müfredatınıza bağlı olarak, ek eğitim fırsatları sunan daha yüksek kalitede bir çözüme ihtiyaç duyabilirsiniz. Hemşirelik Anne Simülatörü, hemşirelik için düşük/yülsek duyarlılıkta simülasyonlara kadar olan boşluğu doldurmak için mükemmel bir simülatördür. Daha Fazla...

Diğer Ürünlerimiz

Resusci Anne QCPR - Klinik Özellikleri

Little Anne QCPR

Resusci Anne - Klinik Özellikleri

Nursing Anne - Klinik Özellikleri

SimNewB - Klinik Özellikleri

SimMan Essential - Klinik Özellikleri

En son güncellemelerimizi almak ister misiniz?

Yeni ürünler ve çalışmalarımızla ilgili en son bilgiler için lütfen bültenimize abone olun. Teşekkür ederiz.

Copyright 2023 Merkim Ltd. Şti. - Designed by TemplateMo